* All prices are exclusive VAT, plus possible shipping costs and possible other costs such as tax and customs (non-EU) charged directly by the authority. Shipping Costs
Are you a business customer and already have a login?
If not, please contact us info@koenitz-group.com or your contact person.
0
| Product no. | 11 1 143 2449 |
|---|---|
| Brand | Könitz |
| Material | Porzellan/Porcelain |
| Colours | Brown, White, Multicolored |
| Motifs | Guess how much I love you |
| Event | Leisure time, Love, Valentine's Day, Anniversary, Wedding, Marriage |
| Wide | 132 mm |
| Height | 91 mm |
| Filling content | 400 ml |
| Weight | 345 g |
| Number of parts | 1 |
| Dishwasher safe | Ja |
| Microwave safe | Ja |
| Product no. | 11 1 143 2449 |
|---|---|
| Brand | Könitz |
| Material | Porzellan/Porcelain |
| Colours | Brown, White, Multicolored |
| Motifs | Guess how much I love you |
| Event | Leisure time, Love, Valentine's Day, Anniversary, Wedding, Marriage |
| Wide | 132 mm |
| Height | 91 mm |
| Filling content | 400 ml |
| Weight | 345 g |
| Number of parts | 1 |
| Dishwasher safe | Ja |
| Microwave safe | Ja |
Add a loving message to your daily routine with the I Love You to the Moon cuddly mug. This mug, with its enchanting design, reminds you with every sip how special you are. The gentle colors and stylish lettering bring a romantic touch to your morning ritual. Made from high-quality porcelain, itÆs perfect for your favorite coffee or tea. A mug that not only warms your heart but also makes a beautiful gift for your loved ones.
The key points:
Brand: Könitz
Colors: Brown, Multicolored
Motif: Guess How Much I Love You, Animals, Pattern
Occasion: Birthday, Freetime, Love
Shape: snuggle mug
Microwave safe: yes
Dishwasher safe: yes
Important Informations
Your review will only be published here and will help us improve our offer. We do not use it to publish commercial, political, pornographic, obscene, criminal, defamatory or other illegal content. Copying of opinions - already published elsewhere - is prohibited by law. We reserve the right not to publish reviews. You have the right to inspect, correct and object to the processing of the data collected about you. Please note our information under data protection.
* All prices are exclusive VAT, plus possible shipping costs and possible other costs such as tax and customs (non-EU) charged directly by the authority. Shipping Costs
There are no reviews for this product yet