* All prices are exclusive VAT, plus possible shipping costs and possible other costs such as tax and customs (non-EU) charged directly by the authority. Shipping Costs
Are you a business customer and already have a login?
If not, please contact us info@koenitz-group.com or your contact person.
0
| Product no. | 11 7 239 2886 |
|---|---|
| Brand | Könitz |
| Material | Bone China |
| Colours | Black, Silver |
| Event | Birthday |
| Wide | 120 mm |
| Height | 95 mm |
| Filling content | 395 ml |
| Weight | 356 g |
| Number of parts | 1 |
| Dishwasher safe | Ja |
| Microwave safe | Ja |
| Product no. | 11 7 239 2886 |
|---|---|
| Brand | Könitz |
| Material | Bone China |
| Colours | Black, Silver |
| Event | Birthday |
| Wide | 120 mm |
| Height | 95 mm |
| Filling content | 395 ml |
| Weight | 356 g |
| Number of parts | 1 |
| Dishwasher safe | Ja |
| Microwave safe | Ja |
Zodiac Mug Gemini Connected to the Cosmos
Discover the curiosity and versatility of the cosmos with our Gemini Zodiac Mug.
Guided by the element of air, Gemini represents communication, intellect, and an insatiable thirst for knowledge. Since ancient times, people have looked to the stars for guidance and inspiration.
The mug features an elegant matte black design. The front displays the Gemini zodiac sign, a symbol of versatility and mental agility.
The back reveals the Gemini constellation, a delicate pattern of shimmering points that evokes the night sky and reminds us of the universes order, reflected in every moment of our lives.
Important Informations
Your review will only be published here and will help us improve our offer. We do not use it to publish commercial, political, pornographic, obscene, criminal, defamatory or other illegal content. Copying of opinions - already published elsewhere - is prohibited by law. We reserve the right not to publish reviews. You have the right to inspect, correct and object to the processing of the data collected about you. Please note our information under data protection.
* All prices are exclusive VAT, plus possible shipping costs and possible other costs such as tax and customs (non-EU) charged directly by the authority. Shipping Costs
There are no reviews for this product yet