* All prices are exclusive VAT, plus possible shipping costs and possible other costs such as tax and customs (non-EU) charged directly by the authority. Shipping Costs
Are you a business customer and already have a login?
If not, please contact us info@koenitz-group.com or your contact person.
0
| Product no. | 11 7 239 2888 |
|---|---|
| Brand | Könitz |
| Material | Bone China |
| Colours | Black, Silver |
| Event | Birthday |
| Wide | 120 mm |
| Height | 95 mm |
| Filling content | 395 ml |
| Weight | 356 g |
| Number of parts | 1 |
| Dishwasher safe | Ja |
| Microwave safe | Ja |
| Product no. | 11 7 239 2888 |
|---|---|
| Brand | Könitz |
| Material | Bone China |
| Colours | Black, Silver |
| Event | Birthday |
| Wide | 120 mm |
| Height | 95 mm |
| Filling content | 395 ml |
| Weight | 356 g |
| Number of parts | 1 |
| Dishwasher safe | Ja |
| Microwave safe | Ja |
Zodiac Mug Leo Connected to the Cosmos
Experience the powerful presence and confidence of the cosmos with our Leo Zodiac Mug.
Leo, guided by the element of fire, represents courage, creativity, and the ability to embrace life with passion. Since ancient times, people have looked to the stars for guidance, strength, and inspiration.
The mug features an elegant matte black design. The front displays the Leo zodiac sign, a symbol of self-confidence and joy for life.
The back reveals the Leo constellation, a delicate pattern of shimmering stars that evokes the night sky and reflects the harmonious order of the universe in every moment of our lives.
Important Informations
Your review will only be published here and will help us improve our offer. We do not use it to publish commercial, political, pornographic, obscene, criminal, defamatory or other illegal content. Copying of opinions - already published elsewhere - is prohibited by law. We reserve the right not to publish reviews. You have the right to inspect, correct and object to the processing of the data collected about you. Please note our information under data protection.
* All prices are exclusive VAT, plus possible shipping costs and possible other costs such as tax and customs (non-EU) charged directly by the authority. Shipping Costs
There are no reviews for this product yet