* All prices are exclusive VAT, plus possible shipping costs and possible other costs such as tax and customs (non-EU) charged directly by the authority. Shipping Costs
Are you a business customer and already have a login?
If not, please contact us info@koenitz-group.com or your contact person.
0
| Product no. | 11 2 057 1993 |
|---|---|
| Brand | Könitz |
| Material | Bone China |
| Colours | White, Multicolored, Black |
| Motifs | Art, Flowers |
| Event | Leisure time, Birthday, Father's Day, Mother's Day |
| Wide | 131 mm |
| Height | 88 mm |
| Filling content | 450 ml |
| Weight | 225 g |
| Number of parts | 1 |
| Dishwasher safe | Ja |
| Microwave safe | Ja |
| Product no. | 11 2 057 1993 |
|---|---|
| Brand | Könitz |
| Material | Bone China |
| Colours | White, Multicolored, Black |
| Motifs | Art, Flowers |
| Event | Leisure time, Birthday, Father's Day, Mother's Day |
| Wide | 131 mm |
| Height | 88 mm |
| Filling content | 450 ml |
| Weight | 225 g |
| Number of parts | 1 |
| Dishwasher safe | Ja |
| Microwave safe | Ja |
Könitz Mug Picasso - Le Bouquet de l'Amitié: A Touch of Art and Joy of Life for Your Coffee Table. Transform your coffee table into a small gallery with the Könitz Mug Picasso - Le Bouquet de l'Amitié! Be enchanted by Picasso's masterpiece Le Bouquet de l'Amitié while enjoying your coffee or tea. The colorful flowers on the mug radiate joie de vivre and awaken the longing for spring and lightness.
The Könitz Mug Picasso - Le Bouquet de l'Amitié is much more than just a practical utensil. It is an expression of your love for art and your sense of beauty. With this mug, you make a statement and show the world that you appreciate the special things in life.
The Mug Picasso - Le Bouquet de l'Amitié is much more than just a practical utensil. It is an expression of your love for art and your sense of beauty. With this mug, you make a statement and show the world that you appreciate the special things in life.
The key points:
Brand: Könitz
Colors: mult
Important Informations
Your review will only be published here and will help us improve our offer. We do not use it to publish commercial, political, pornographic, obscene, criminal, defamatory or other illegal content. Copying of opinions - already published elsewhere - is prohibited by law. We reserve the right not to publish reviews. You have the right to inspect, correct and object to the processing of the data collected about you. Please note our information under data protection.
* All prices are exclusive VAT, plus possible shipping costs and possible other costs such as tax and customs (non-EU) charged directly by the authority. Shipping Costs