* All prices are exclusive VAT, plus possible shipping costs and possible other costs such as tax and customs (non-EU) charged directly by the authority. Shipping Costs
Are you a business customer and already have a login?
If not, please contact us info@koenitz-group.com or your contact person.
0
| Product no. | 11 4 019 0782 |
|---|---|
| Brand | Könitz |
| Material | Porzellan/Porcelain |
| Colours | White, Green |
| Motifs | Guess how much I love you |
| Event | Leisure time, Birthday, Baptism, Birth |
| Wide | 193 mm |
| Height | 21 mm |
| Weight | 280 g |
| Number of parts | 1 |
| Dishwasher safe | Ja |
| Microwave safe | Ja |
| Product no. | 11 4 019 0782 |
|---|---|
| Brand | Könitz |
| Material | Porzellan/Porcelain |
| Colours | White, Green |
| Motifs | Guess how much I love you |
| Event | Leisure time, Birthday, Baptism, Birth |
| Wide | 193 mm |
| Height | 21 mm |
| Weight | 280 g |
| Number of parts | 1 |
| Dishwasher safe | Ja |
| Microwave safe | Ja |
Do you know how much I love you? The sweet children's story is now immortalized by Könitz Porcelain. Think back to your childhood and show, following the example of the little and big rabbit, how much your family and friends mean to you. With the lovingly decorated plate you will conjure up a smile on every face! Matching bowl and mug from Könitz are also available!
Important Informations
Your review will only be published here and will help us improve our offer. We do not use it to publish commercial, political, pornographic, obscene, criminal, defamatory or other illegal content. Copying of opinions - already published elsewhere - is prohibited by law. We reserve the right not to publish reviews. You have the right to inspect, correct and object to the processing of the data collected about you. Please note our information under data protection.
* All prices are exclusive VAT, plus possible shipping costs and possible other costs such as tax and customs (non-EU) charged directly by the authority. Shipping Costs
There are no reviews for this product yet