* All prices are exclusive VAT, plus possible shipping costs and possible other costs such as tax and customs (non-EU) charged directly by the authority. Shipping Costs
Are you a business customer and already have a login?
If not, please contact us info@koenitz-group.com or your contact person.
0
| Product no. | 11 1 103 2680 |
|---|---|
| Brand | Könitz |
| Material | Porzellan/Porcelain |
| Colours | White, Multicolored, Blue |
| Motifs | Animals |
| Event | Christmas |
| Wide | 116 mm |
| Height | 106 mm |
| Filling content | 380 ml |
| Weight | 295 g |
| Number of parts | 1 |
| Product no. | 11 1 103 2680 |
|---|---|
| Brand | Könitz |
| Material | Porzellan/Porcelain |
| Colours | White, Multicolored, Blue |
| Motifs | Animals |
| Event | Christmas |
| Wide | 116 mm |
| Height | 106 mm |
| Filling content | 380 ml |
| Weight | 295 g |
| Number of parts | 1 |
Do you know how much I love you? The well-known characters from the successful children's story now appear in the new Christmas motifs. Now even sweeter than before and designed in carefully selected pastel shades. Show your loved ones how much they mean to you with this gift. The saying, You're my favorite underlines the message of love at Christmas.
Important Informations
Your review will only be published here and will help us improve our offer. We do not use it to publish commercial, political, pornographic, obscene, criminal, defamatory or other illegal content. Copying of opinions - already published elsewhere - is prohibited by law. We reserve the right not to publish reviews. You have the right to inspect, correct and object to the processing of the data collected about you. Please note our information under data protection.
* All prices are exclusive VAT, plus possible shipping costs and possible other costs such as tax and customs (non-EU) charged directly by the authority. Shipping Costs
There are no reviews for this product yet